content_copy Ľudské vlasy - Pravé Remy vlasy | Clipinvlasy.sk
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Ľudské vlasy

100% pravé ľudské vlasy Remy

Živé ľudské vlasy Remy sú to najlepšie, čo môže vaše vlasy postretnúť pre ich predĺženie a zahustenie. Predĺžiť vlasy ľudskými Remy vlasmi môžete bez návštevy kaderníckeho salónu, doma a zvládnete to už za 5 minút.

Predĺženie vlasov 100% pravými ľudskými vlasmi Remy je veľmi šetrné k vašim vlasom. Používajú sa pri tom clip in sponky (pukačky), ktoré sú veľmi ľahké a tenke a pri tom spoľahlivo držia a nezošmyknú sa.

Blond ľudské clip in vlasyHnedé ľudské clip in vlasyČierne živé vlasy clip in

 

Aké sú ľudské vlasy Remy?

Remy ľudské vlasy sú uložené v smere rastu, čo vylučuje ich zamotanie. Sú na dotyk veľmi jemné a pôsobia maximálne prirodzene.

Tieto živé ľudské vlasy sa vyznačujú dlhoročnou kvalitou a množstvom spokojných zákazníkov po celom svete. Ide o pravé vlasy spracované najšetrnejšími spôsobmi. Ich pôvod je z Európy, Strednej a Južnej Ameriky, Východného Ruska a Ázie. Výzorovo sú plne prispôsobené európskemu typu vlasov.

Ich nasadenie je veľmi jednoduché. Ako za pár minút si nasadiť pásy pravých ľudských clip in vlasov zistíte tu.

Výsledkom je vysoká kvalita účesu - pravé vlasy Remy a vaše vlasy vytvoria spolu dokonalo predlžené vlasy s výzorom originálnosti.

Pred spánkom si Remy vlasy zložíte. A pred ďalším nasadením si ich zľahka prečešete. Pri šetrnom zaobchádzaní a umývaní kvalitnou vlasovou kozmetikou s vysokým obsahom vitamínov, je životnosť ľudských vlasov Remy veľmi dlhá. Nezabúdajte používať ochranné prípravky na ľudské clip in vlasy Remy, ako aj vaše vlastné vlasy, aby pramene vydržali v špičkovej kvalite po dlhú dobu.

 

Ľudské clip in vlasy na predaj

Z našej ponuky setov clip in pravých vlasov si vyberte tie, ktoré najviac vyhovujú vašej dĺžke a farbe vlasov tak, aby predlženie a zahustenie vlasov vytvorilo dokonalý účes. Pri danej kvalite je toto riešenie clip in vlasov naozaj najlacnejšie.

K dispozícii máme rôzne dĺžky ľudských vlasov na predaj - jednotlivé pásy sú o veľkosti 25cm, 40cm45cm alebo 55cm. Pre každú dĺžku sú dostupné najrôznejšie farby - svetlé aj tmavé odtiene.

Do 24 hodín od objednania vám pravé ľudské vlasy dovezieme kuriérom domov.

 
 
 

Na našom webe nájdete všetko o clip in vlasoch. Neváhajte nakúpiť u nás za zvýhodnené ceny a odpovede na všetky vaše otázky u nás nájdete.

Vybrať clip in vlasy z ponuky

 


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk