Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Ľudské vlasy

Ľudské vlasy

100% pravé ľudské vlasy Remy

Živé ľudské vlasy Remy sú to najlepšie, čo môže vaše vlasy postretnúť pre ich predĺženie a zahustenie. Predĺžiť vlasy ľudskými Remy vlasmi môžete bez návštevy kaderníckeho salónu, doma a zvládnete to už za 5 minút.

Predĺženie vlasov 100% pravými ľudskými vlasmi Remy je veľmi šetrné k vašim vlasom. Používajú sa pri tom clip in sponky (pukačky), ktoré sú veľmi ľahké a tenke a pri tom spoľahlivo držia a nezošmyknú sa.

Blond ľudské clip in vlasyHnedé ľudské clip in vlasyČierne živé vlasy clip in

 

Aké sú ľudské vlasy Remy?

Remy ľudské vlasy sú uložené v smere rastu, čo vylučuje ich zamotanie. Sú na dotyk veľmi jemné a pôsobia maximálne prirodzene.

Tieto živé ľudské vlasy sa vyznačujú dlhoročnou kvalitou a množstvom spokojných zákazníkov po celom svete. Ide o pravé vlasy spracované najšetrnejšími spôsobmi. Ich pôvod je z Európy, Strednej a Južnej Ameriky, Východného Ruska a Ázie. Výzorovo sú plne prispôsobené európskemu typu vlasov.

Ich nasadenie je veľmi jednoduché. Ako za pár minút si nasadiť pásy pravých ľudských clip in vlasov zistíte tu.

Výsledkom je vysoká kvalita účesu - pravé vlasy Remy a vaše vlasy vytvoria spolu dokonalo predlžené vlasy s výzorom originálnosti.

Pred spánkom si Remy vlasy zložíte. A pred ďalším nasadením si ich zľahka prečešete. Pri šetrnom zaobchádzaní a umývaní kvalitnou vlasovou kozmetikou s vysokým obsahom vitamínov, je životnosť ľudských vlasov Remy veľmi dlhá. Nezabúdajte používať ochranné prípravky na ľudské clip in vlasy Remy, ako aj vaše vlastné vlasy, aby pramene vydržali v špičkovej kvalite po dlhú dobu.

 

Ľudské clip in vlasy na predaj

Z našej ponuky setov clip in pravých vlasov si vyberte tie, ktoré najviac vyhovujú vašej dĺžke a farbe vlasov tak, aby predlženie a zahustenie vlasov vytvorilo dokonalý účes. Pri danej kvalite je toto riešenie clip in vlasov naozaj najlacnejšie.

K dispozícii máme rôzne dĺžky ľudských vlasov na predaj - jednotlivé pásy sú o veľkosti 25cm, 40cm45cm alebo 55cm. Pre každú dĺžku sú dostupné najrôznejšie farby - svetlé aj tmavé odtiene.

Do 24 hodín od objednania vám pravé ľudské vlasy dovezieme kuriérom domov.

 
 
 

Na našom webe nájdete všetko o clip in vlasoch. Neváhajte nakúpiť u nás za zvýhodnené ceny a odpovede na všetky vaše otázky u nás nájdete.

Vybrať clip in vlasy z ponuky

 

Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk