content_copy Najkrajšie účesy na stužkovú sú z dlhých vlasov!
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Najkrajšie účesy na stužkovú sú z dlhých vlasov!

Najkrajšie účesy na stužkovú vytvoríte z dlhých vlasov! Vďaka clip-in vlasom ich môžete mať za pár minút, aj keď ste krátkovláska!

Čas stužkových je tu. A zatiaľ čo plánovať šaty stačí len s menším predstihom, s vlasmi je to omnoho horšie. Áno, zájsť si ku kaderníkovi stačí deň pred stužkovou, učesať sa sama doma zvládnete hodinu pred odchodom z domu. Znie to jednoducho, ale všetko je inak. Krásny a dokonalý účes na stužkovú len veľmi ťažko urobíte z krátkych vlasov. A začať plánovať v prvom ročníku svoj účes na stužkovú – to neurobí žiadna z nás. Pritom pekné dlhé vlasy rastú takto dlho. Naviac ani zahodiť nožničky na vlasy na niekoľko rokov nemusí stačiť. Nie každej z nás narastú skutočne dlhé a krásne husté vlasy.

Čo teda robiť, keď sa chceme stať kráľovnou stužkovej a v našich predstavách to bez krásnej dlhej hrivy nejde?

Najkrajšie účesy na stužkovú sú z dlhých vlasov. Predlžte si ich alebo zahustite pomocou clip-in vlasov.

Účes na stužkovú pomocou clip-in vlasov

Zatiaľ čo predlžovanie vlasov v kaderníctve nie je vôbec lacné a určite by našim rozpočtom na stužkovú poriadne otriaslo, existuje aj lacnejšie a pritom rovnako dokonalé riešenie, ako mať zo dňa na deň dlhé vlasy. Sú to takzvané clip-in vlasy. Svoj názov dostali podľa jednoduchého mechanizmu upevňovania na hlavu a práve v e-shope Clipinvlasy.sk si ich môžete zakúpiť. Sú najrýchlejšou a najlacnejšou cestou k dokonalému účesu na stužkovú. Ich pripevnenie zaberie len pár minút a zvládnete to sama alebo s pomocou kamarátky.

Clip-in vlasy dokážu vlasy predĺžiť – dokonca z úplne krátkych na dlhé, zahustiť, ale tiež farebne ozvláštniť. Takže sú vhodné aj pre dlhovlásky, ktoré potrebujú vlasom pridať objem, alebo si chcú na stužkovú dopriať farebný melír a nechcú si farbiť vlastné vlasy. Dokážete si jednoducho vytvoriť melír, napríklad moderné bronde, alebo si napríklad pramene clip-in vlasov prifarbiť do farby svojich šiat na stužkovú.

Čo je tento rok v oblasti spoločenských účesov na stužkovú trendy?

Predĺžené clip-in vlasy na stužkovú môžete vystaviť na obdiv rozpustené, ale taktiež vypnuté do drdolov, vrkočov alebo ďalších účesov.

Bronde melír: Či už sa rozhodnete pre svoj účes na stužkovú mať vlasy rozpustené alebo zložitý výčes, vlasy dostanú luxusný nádych s melírom tón v tóne. Pokiaľ ste brunetky, použite o odtieň až dva svetlejšie clip-in vlasy.

Ružové pastely: Pre blondýnky je tu iný typ melíru. Clip-in vlasy v blond farbe nafarbite ružovou farbou na vlasy. Postačia aj umývateľné kriedy na vlasy a úžasný blond účes na stužkovú s módnym ružovým melírom je na svete za chvíľku. Pozor ale, aby vám ružová ladila so šatami a módnymi doplnkami.

Prežeňte to s vlasovými doplnkami: Pre výraznejšie účesy na stužkovú z veľkých a masívnych vlasových doplnkov potrebujete husté vlasy. Inak kĺžu, nedržia a na riedkych vlasoch nevyzerajú dobre. Zahustite si vlasy pomocou clip-in vlasov, či už vo vašej farbe vlasov alebo v inom odtieni vhodnom pre melírovanie vášej farby. Potom aplikujte výrazné vlasové doplnky. Inšpiráciu nájdete napríklad v módnych kolekciách Dolce&Gabbana. Nezabudnite, že masívne vlasové doplnky vytvoríte jednoducho i k inému účelu slúžiacou bižutériou. Náhrdelník už nemusíte nosiť len na krku!

Mokrý vzhľad vlasov i na stužkovú: Zdanlivo mokré vlasy sú hitom medzi účesmi a skvele vyzerajú aj ako spoločenské účesy. Avšak ktorá z nás má tak husté vlasy, aby sme s nimi nevyzerali ako s riedkymi mastnými vlasmi? I tu pomôžu clip-in vlasy, ktoré nám naše vlastné vlasy zahustia a aj super módny mokrý vzhľad potom vyzerá bohatým.

Pletené vrkoče: Zapletajte a z vrkočov tvorte nápadité účesy. K bohatosti objemu našich vlasov pomôžu zahusťujúce vrkoče, ktoré si vytvoríte za pomoci clip-in príčesku.

Drdoly a twisty: Bohaté nemusia byť len vďaka vypchávkam, ktoré dosť často nevzhľadne vykukujú spod vlasov. Objem im môžete dať aj pomocou clip-in vlasov.

Nemusíte skladať ešte jednu maturitu len pre to, aby ste si užili stužkovú s krásnymi dlhými vlasmi. Čas ide urýchliť a na dlhé vlasy už nemusíte čakať roky. Clip-in vlasy predĺžia vlasy na stužkovú, ale môžete ich nosiť aj častejšie alebo stále a prestať vnímať pomalé plynutie času, ktoré nás práve v súvislosti s pomalosťou rastu vlasov často privádza k šialenstvu. Clip-in vlasy neničia naše vlastné vlasy a sú rýchlou cestou k dokonalej kráse!


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk