content_copy Ako nasadiť clip in vlasy | ClipinVlasy.sk
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Ako nasadiť clip-in vlasy

 

 

NÁŠ TIP!

 

Video ukážka použitia našich clip-in vlasov.

 

klik na >>>Video premenu s Tomášom Vidom

 

 

 

Za pomoci clip-in vlasov si môžete vytvoriť akýkoľvek look a štýl účesu podľa Vašej fantázie.

Ak ste ešte clip-in vlasy nikdy predtým nenasadzovali, máme tu pre Vás pripravený detailný postup klasického nasadzovania Vášho nového príčeska.

KROK 1

K nasadzovaniu budete potrebovať sponu na zopnutie vlastných vlasov a hrebeň. Clip-in vlasy začnite nasadzovať od zadnej časti hlavy. 21 cm a 15 cm široké pásy clip-in vlasov sa upevňujú na zadnú časť hlavy, 9 cm a 5 cm pásy po bokoch. Clip-in vlasy sa nasadzujú od spodnej časti hlavy po vrchnú časť.

KROK 2

Vezmite si 15 cm široký pás clip-in vlasov. Sponky postupne pootvárajte. Prvý pás sa pripevňuje na najspodnejšiu časť hlavy. Za pomoci hrebeňa alebo prstov rozdeľte vlasy na hornú a dolnú časť. Vrchné vlasy zopnite sponou na vlasy.

KROK 3

Vlasy sú rozdelené, sponky sú pripravené k aplikácii, môžete začať s nasadzovaním prvej sponky. Pripevnite pravú sponku tesne vedľa pravého ucha. Pás vlasov napnite a nasaďte ľavú sponku vedľa ľavého ucha. Hrebienkové sponky by mali byť rovnomerne nasadené po obidvoch stranách.

KROK 4

Hotovo! Prvý pás vlasov je nasadený. Teraz si môžete skontrolovať či sú spoje dostatočne pevné.

KROK 5

Za pomoci prstov alebo hrebeňa spuste ďalšiu časť svojich vlasov na už pripevnený pás clip-in vlasov. Vrchné vlasy zopnite sponou. Pripravte si najširší pás vlasov – 21 cm so štyrmi sponkami. Sponky pootvárajte. Opäť zapínajte sponky postupne, od prvej až po poslednú. Urobte kontrolu spojov ak sú spoje dostatočne pevné, spuste ďalšiu časť svojich vlasov na už pripevnený pás clip-in vlasov.

KROK 6

Vezmite si 15 cm pás clip-in vlasov. Pripnite ho rovnakým spôsobom ako predchádzajúce pásy vlasov.

KROK 7

Môžete sa pustiť do nasadzovania bočných pásov. Pripravte si 9 cm pás vlasov s dvoma sponkami. Spustite si dostatočnú časť vlasov nad uchom. Pás vlasov môžete pripevniť.

KROK 8

Opäť spuste pás vlastných vlasov na už pripevnený príčesok, pripravte si 5 cm pás clip-in vlasov s jednou sponkou. Sponku otvorte, pás vlasov môžete pripevniť. Krok 7 a 8 opakujte na druhej strane hlavy.

KROK 9

Zopnuté vlasy už môžete rozpustiť. Ak už máte všetky pásy vlasov nasadené, môžete urobiť kompletnú kontrolu. Dôkladne vlasy rozčešte, aby clip-in vlasy čo najlepšie splynuli s Vašimi vlastnými vlasmi. Urobte opäť kompletnú kontrolu. Vrchnú časť vlasov môžete natupírovať a účes prelakovať lakom na vlasy.

 

Ak je to potrebné, clip-in vlasy si môžete taktiež zastrihnúť na tzv. postupku. Najmä ak sú Vaše vlasy kratšie. Vlasy tak lepšie splynú s Vašimi vlasmi a výsledný efekt je bez chybičky.

Večer je potrebné clip-in vlasy odopnúť. Sponky postupne pootvárajte a nechajte pásy vlasov opatrne skĺznuť dole. Neťahajte ich dole nasilu, aby nedošlo k poškodeniu príčeska a Vašich vlastných vlasov.

 


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk