content_copy Vytvorte si módne bronde vlasy | ClipinVlasy.sk
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Vytvorte si módne BRONDE vlasy či farebný melír z clip-in vlasov!

 

 

Veľkým hitom sezóny sa stala melírovacia BRONDE technika.

Zatiaľ čo vlasy nafarbené od koloristu vám za mesiac odrastú, bronde vlasy vytvorené pomocou clip-in vlasov vám vydržia omnoho dlhšie.

 

Každá sezóna prináša nové účesové hity a jedným z top hitov tejto jesene je bronde. Je to melír, ktorý vie zatraktívniť hlavne brunetky, ale ako reverzný ho je možné použiť i pre blondínky. Základom je kombinácia dvoch alebo troch odtieňov tón v tóne s hlavnou farbou vašich vlasov. S clip-in vlasovými prameňmi z pravých vlasov to ide veľmi jednoducho aj bez toho, aby ste svoje vlasy museli vystavovať brutálnemu zosvetľovaniu.

 

 

 

Prečo zvoliť bronde s pomocou clip-in vlasov?

 

Skoro každé vlasy ocenia zahustenie a pokiaľ sa rozhodnete melírovanie vyriešiť pomocou pridávaných prameňov, získate dva bonusy pre vaše vlasy naraz: melír a hustejšie vlasy. Súčasne si takto môžete vlasy aj predĺžiť a to všetko pomocou jedného alebo dvoch setov clip-in vlasov – podľa toho, či sa rozhodnete len pre jeden pridaný tón, alebo hneď pre dva. Nezabudnite, že bronde vytvára súvislý prechod medzi farbou vašich vlasov a farbou prameňov, takže prechod musí byť plynulý, takzvane tón v tóne.

 

Aj tmavšie melírovanie, predovšetkým aplikované na špinavú blond, je bronde. I v tomto prípade platí, že má byť prechod plynulý. A aby šlo o módne bronde, tak samozrejme je treba používať odtiene hnedej.

 

 

Ako na to?

Vyberte si potrebnú dĺžku a farbu clip-in vlasov. Pokiaľ máte špecifický odtieň svojich vlasov, je možné clip-in vlasy nafarbiť ako pravé vlasy na potrebný odtieň. Pripravené clip-in pramene pripevnite do svojich vlasov. Pokiaľ používate dva odtiene, umiestnite clip-in vlasy v dvoch výškach hlavy.

 

 

Nebojte sa ani iných farieb!

Skúste si s clip-in vlasmi vykúzliť farebné melíry vo vlasoch!

 

Bronde nie je jediným módnym melírom sezóny. Blond vlasom pristanú ružové, fialové a ďalšie pastelové prelivy. Hitom sú dúhové vlasy, ale aj šedivo-strieborné melírovanie. To, čo sa skôr schovávalo ako prvé šediny, sa dnes vystavuje na obdiv a dokonca sa v duchu prvých šedín vlasy melírujú. A nakoniec mladším ročníkom pristanú crazy farby. Než si kupovať umelé vlasy so špatnou kvalitou, zadovážte si kvalitné blond clip-in vlasy a tie si nafarbite podľa svojich predstáv.

Môžete použiť vymývateľné kriedy na vlasy, alebo kreatívne farby na vlasy Direction.

 

 

Autor: Berta Pean

Text a obrázky: www.vlasyaucesy.sk


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk