content_copy Clipinvlasy.sk luxury | Clip in vlasy - 100% ľudské clip in
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Blog

Najnovšie články

15.01.2023
Vhodný odtieň vyberiete priamo z produktovej fotografie. Pri výbere dĺžky clip in je dôležité vziať do úvahy výšku postavy. NÁŠ TIP: nie ste si istá odtieňom? Vyberte si odtieň svetlejší. Je jednoduchšie vlasy prefarbiť na tmavšie, ako naopak.
08.01.2023
Výhody predĺženia vlasov metódou clip in: Nízka cena oproti iným metódam predĺženia vlasov Trvalé predĺženie je veľmi drahé (stovky EUR). Po čase vám môže prekážať. Klipy na vlasy si môžete kedykoľvek odopnúť. Trvalé predlžovanie vlasov si vyžaduje náročný proces aplikácie.
02.01.2023
Remy ľudské vlasy sú uložené v smere rastu, čo vylučuje ich zamotanie. Na dotyk veľmi jemné a pôsobia maximálne prirodzene. de o pravé vlasy spracované najšetrnejšími spôsobmi. Ich pôvod je z Európy, Strednej a Južnej Ameriky, Východného Ruska a Ázie. Výzorovo sú plne prispôsobené európskemu typu.
22.12.2022
Predlžovanie vlasov rýchlo a efektívne už za 5 minút! Metódy predlžovania vlasov. Tepelná keratínová metóda predlžovania vlasov. Studená keratínová metóda predlžovania vlasov. Predlžovanie vlasov Micro Ring a Eurolock. Predlžovanie vlasov Tape in. Predlžovanie vlasov Clip in
22.11.2022
Clip-in vlasy sú vyrobené z ľudských vlasov, preto ich môžete strihať, žehliť, natáčať alebo kulmovať, prípadne i zafarbiť. Na vlasy môžete používať svoje obľúbené stylingové prípravky(laky, gély, tužidlá na vlasy,...)
05.04.2022
Za pomoci clip-in vlasov si môžete vytvoriť akýkoľvek look a štýl účesu podľa Vašej fantázie. Ak ste ešte clip-in vlasy nikdy predtým nenasadzovali, máme tu pre Vás pripravený detailný postup klasického nasadzovania Vášho nového príčeska.
05.04.2022
V dnešnej dobe sa stalo bežnou záležitosťou každej modernej ženy vkusné líčenie a oblečenie. Trendom súčasnosti je prirodzene ženský vzhľad. Čo si predstavujete pod pojmom prirodzene ženský vzhľad? Väčšina si predstaví krásnu ženu s dlhými vlasmi.
05.04.2022
Prinášame vám sériu reálnych fotografií našich clip-in vlasov. NAJRÝCHLEJŠÍ SPÔSOB PREDLŽOVANIA VLASOV Samotná aplikácia clip in vlasov (klipov na vlasy) vyžaduje minimálne úsilie a krátky čas.
Článkov na stránku 102030

VŠETKO O CLIP-IN VLASOCH

Ako vybrať dĺžku a odtieň clip-in vlasov?
15.01.2023
Ako vybrať dĺžku a odtieň clip-in vlasov?
Vhodný odtieň vyberiete priamo z produktovej fotografie. Pri výbere dĺžky clip in je dôležité vziať do úvahy výšku postavy. NÁŠ TIP: nie ste si istá o... čítať celé
10 dôvodov pre výber clip in predlžovania vlasov
08.01.2023
10 dôvodov pre výber clip in predlžovania vlasov
Výhody predĺženia vlasov metódou clip in: Nízka cena oproti iným metódam predĺženia vlasov Trvalé predĺženie je veľmi drahé (stovky EUR). Po čase vám ... čítať celé
100% pravé ľudské vlasy Remy
02.01.2023
100% pravé ľudské vlasy Remy
Remy ľudské vlasy sú uložené v smere rastu, čo vylučuje ich zamotanie. Na dotyk veľmi jemné a pôsobia maximálne prirodzene. de o pravé vlasy spracovan... čítať celé
Metódy predlžovania vlasov
22.12.2022
Metódy predlžovania vlasov
Predlžovanie vlasov rýchlo a efektívne už za 5 minút! Metódy predlžovania vlasov. Tepelná keratínová metóda predlžovania vlasov. Studená keratínová me... čítať celé

Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk