content_copy Krátke či dlhé vlasy? Vieme aké vlasy sa mužom páčia!
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Dlhé či krátke vlasy? Vieme aké vlasy sa mužom páčia!

 

O tom, aké vlasy sa mužom páčia, koluje nejedna fáma. Ako je to ale v skutočnosti?

  

Sú muži skutočne na blondíny a dlhé vlasy?

Nič neovplyvní náš vzhľad tak radikálne ako vlasy. Predovšetkým dĺžka vlasov má zásadný vplyv na to, ako nás vníma okolie, ako sa na seba pozeráme my samy a samozrejme, aký zo seba vyžarujeme sexappeal.

S vlasmi je preto spojené aj mnoho zažitých názorov, poloprávd a fám. A to aj čo sa týka mužov. Je pravda, že sa mužom páčia iba dlhovlasé blondíny? Určite to nebude tak jednoduché!

 

 

Farba vlasov - blondínky alebo brunetky?

Ani jedno! Pre mužov sú na ženách sexuálne najpríťažlivejšie ryšavé vlasy. Je to presne naopak, než u žien. Ryšavé vlasy na mužoch v kurze rozhodne nie sú. Avšak natrafiť na krásnu ženu s ryšavými vlasmi nie je tak jednoduché a tak sa tieto skoro sexuálne fantázie po nádhernej prírodnej červenovláske odohrávajú väčšinou iba v mužskej mysli.

A teraz vás možná šokujem, pretože blondínky neobsadili ani druhé miesto! Už dávno neplatí, že sa mužom páčia viac blondíny než tmavovlásky. V nedávnom výskume jedného erotického magazínu sa muži zdôverili, že blondínky preferujú len pre svoje krátkodobé avantúry a pre dlhodobejší vzťah uprednostňujú brunetky. Dokonca viac ako 70 % mužov uviedlo, že brunetky považujú za dokonalé manželky.

Čím to, že blondínky doslova prepadli? Povedala by som, že stokrát opakované klamstvo sa stalo pravdou. Takže na blondínach sa určite podpísali všetky populárne vtipy, ktoré im určite príliš nelichotia. Naviac väčšina blondínok nie je pravých od prírody. A svet, i ten mužský, hlási návrat k prírodnejšiemu vzhľadu. Ženy prezradili verejne svoje tajomstvo o pravej farbe vlasov a muži to berú ako podvod! Asi sme ich nemali púšťať do kúpelne!

 

Prirodzené šediny

A vadia mužom prirodzené šediny? Verte alebo nie, k tomu sa muži nevedia vyjadriť. Nedivím sa im. Farbíme sa dnes skoro úplne všetky. Hlavne pokiaľ sa nám objavia prvé strieborné pramienky. Takže šedivú ženu už na ulici takmer nestretnete. Až sa divím že sa muži tejto otázke nedivia – takmer by mohli mať pocit, že narozdiel od nich ženy nešedivejú!

 

Takto si muži, pokiaľ ide o vlasy, predstavujú ideálnu ženu!

 

Dlhéalebo krátke vlasy?

Mám pre vás dve správy. Jednu dobrú a druhú zlú. Tou dobrou je, že námaha dlhovlások s vlasmi sa pokiaľ ide o vzťahy s mužmi vypláca. Áno, asi ste predpokladali dobre, dlhé vlasy sú pre mužov znakom ženskosti a sexuálnej príťažlivosti.

Zlá správa je pre krátkovlásky a každého, kto pokladá ženskú emancipáciu za dokonanú. Asi tomu tak nebude, keď sa muži vo výskumoch vyjadrujú, že krátke vlasy pokladajú za príliš feministické až agresívne.

Ale z vizuálneho hodnotenia jedného svetového prestížneho magazínu pre mužov vyplynulo, že slovo „dlhé“ neznamená po pás a mužom sa vlastne najviac páčia vlasy cez ramená až po lopatky.

 

Mužom sa chceme páčiť všetky a našťastie cesta k dlhším vlasom môže byť rýchla a pomerne jednoduchá. Investovať do predlžovania vlasov skvele vyzerajúcimi živými vlasmi znamená investovať do svojho vzťahu aj do svojho vlastného sebavedomia!

Pre krátke vlasy máme riešenie: Clip-in vlasy dokážu predĺžiť vlasy za pár minút.

 

 

 

Pozor na vyumelkovanéúčesy!

Ani tie sa mužom nepáčia! Chcete byť krásna? S drdolom to u mužov nevyhráte. Aktuálne módny mokrý vzhľad – tak to určite nie! Muži preferujú prirodzene nadýchané alebo mierne zvlnené vlasy. Z upravených účesov mužom pripadá najviac sexy klasický konský chvost.

Pokiaľ veríte tomu, že muž si vôbec nevšimne toho, že ste boli u kaderníka, mýlite sa! Viac ako 30 % mužov postrehne aj drobné zmeny účesu. A zmeny účesov majú muži radi. Páči sa im, keď ženy menia účes.

Skúste to – každý deň iný účes, iný vrkoč… Uvidíte, akú bude mať muž radosť, že má doma opäť „inú ženu“! Meniť účes aj dĺžku vlasov môžete jednoducho pomocou clip-in vlasov. Skúste svojho partnera prekvapiť!

 

Autor: Berta Pean
Text a obrázky: www.vlasyaucesy.sk

 

 

Na našom webe nájdete všetko o predĺžení vlasov. Neváhajte nakúpiť u nás výhodne clip in vlasy na predĺženie a odpovieme vám na všetko.

Vybrať clip in vlasy na predĺženie z ponuky


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk