content_copy Tri kľúčové trendy sezóny pre svadobné účesy!
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Tri kľúčové trendy sezóny pre svadobné účesy!Plánujete svadbu a stále vám nie je jasné, čo s vlasmi? Sezóne svadobné účesy jaseň/zima 2015 vládnu tri trendy: kvetiny vo vlasoch, napol rozpustené účesy a zaplatené vrkoče.

 

Všetky kľúčové trendy novej svadobnej sezóny potrebujú ako základ dlhé a husté vlasy. Preto je dobré začať predĺžením vlasov a ich zhustením. Samozrejme v prípade, že nie ste šťastnou majteľkou ideálneho vlasového porastu. Najlepším riešením je použitie clip-in vlasov. Je to lacná metóda a aplikovať clip-in vlasy dokážete aj samy doma. Naviac vlasy môžete použiť aj neskôr a nemať ich len ako jednorázovú „dekoráciu“ pre svoj veľký deň. Poďme si teraz predstaviť tri trendy pre svadobnéúčesy, ktoré práve podľa módnych návrhárov a svetových kaderníkov letia.

 

Pletené vrkoče povýšili na luxusné svadobné účesy

 

Nemusíte mať svadbu vo vintage štýle, aby sa vám k outfitu a celkovej atmosfére hodil svadobný účes s pleteným vrkočom alebo vrkôčikmi. Tie totiž už dávno majú príznak luxusu. Môžete si upliesť samostatný francúzsky vrkoč, alebo rôzne pletenévrkôčiky využiť v kompozícii účesu. Ozdoby a závoj už potom nie sú potrebné. Pokiaľ sa ich ale nechcete vzdať, nevadí. Ide to aj s nimi.

 

Pletené vrkoče sú náročné nielen na dĺžku, ale aj na hustotu vlasov. Aby vám na hlave aj po zapletení vlasov zostalo dosť objemu, potrebujete mať vlasy skutočne husté. Vlasy sa dajú jednoducho zahustiťpomocou clip-in prameňov a súčasne si tak môžete dopriať napríklad pekný melír. Stačí zvoliť iný odtieň clip-in vlasov, než je váš vlastný.

 

Módne pletené vrkoče vypadajú skvelo aj na neveste, môžete zkomponovať clip-in vlasy.

 

Rozpustiťalebo zopnúť? Tak napol!

 

Napol rozpustenéa napol zopnutévlasy – to je ďalší trend pre nevestu. Naviac vlasy sa síce zopnú sponkami a inými pomôckami, žiadne z nich ale nesmú byť vidieť a všetko musí vypadať, akoby ste celý účes zvládla urobiť len z vlastných vlasov. Do svadobného účesu sú povolené maximálne jemné perličky alebo falošné diamanty. Aj pri týchto účesoch je potrebný objem a hlavne dĺžka vlasov, ktorá výrazne zvyšuje efekt celkového účesu.

Dobrú službu opäť poskytnú kvalitnéclip-in vlasy.

 

Ani rozpustené – ani zopnuté: to je nový trend pre svadobné, ale aj spoločenské účesy sezóny.

 

 

Ozdobte si ako nevesta vlasy kvetinami!

 

Nie jedna kvetinka nad uško. To sa nenosí! V móde sú obrovskévence a čelenky z kvetín. Kvety dokonca ani nemusia byť pravé. Tie je problém udržať v kondícii a musia sa naviac chystať až tesne pred obradom. Kvetinové maxi dekorácie môžu byť z textilných a umelých kvetín a ani to nemusíte príliš maskovať. Čím väčšie kvetiny zvolíte a čím masívnejšia bude dekorácia v účese, tým bude váš svadobný účes viac trendy.

 

Masívne kvety sa aplikujú do rozpustených vlasov, ale aj k vrkočom alebo drdolom. Dokážku urobiť svadobný účes aj z jednoducho strihaných krátkych vlasov, ale predsa len, nevesta bude vždy vypadať lepšie s dlhými vlasmi. A pokiaľ je cesta k nim vďaka clip-in vlasom tak jednoduchá, určite si ju zvoľte!

 

Clip in vlasy a masívne kvety vo vlasoch sú veľkým hitom sezóny. A práve svadba je pre ne ako stvorená.

 

 

Autor: Berta Pean

Text a obrázky: www.vlasyaucesy.sk


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk