Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň. Tovar odosielame kuriérom Slovenskej pošty na dobierku.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 Doprava len 1 EURO

Pri objednávke nad 25 EUR je cena poštovného 1 .

 

 1. Úvod
 2. Magazín
 3. Typy vlasov

Typy vlasov - Aký typ vlasov máte?

 

Zoznámte sa s typom svojich vlasov


Iste ste už v kontexte beuty zachytili informáciu, že typológia je dôležitá. Notoricky diskutovaná je oblasť pleťovej typológie a hitom posledných sezón je farebná typológia. Na vlasovú typológiu sa popri tom nejako pozabudlo. Jej význam je však minimálne rovnaký ako pri starostlivosti o pleť. Vlasy sú predsa korunou ženskej krásy. Len ak poznáte typ svojich vlasov, môžete sa o ne správne a primerane starať. Vlasová typológia je vodítkom pre ošetrovanie, farbenie i stylovanie vlasov. Dnes si povieme viac o rozdelení vlasov podľa farby, hrúbky a mastenia.


Typy vlasov podľa farby


Zistiť farbu svojich vlasov nie je nijaká veda. Aj takýto bazálny údaj vám však môže o vašich vlasoch mnohé napovedať. Hovoríme, samozrejme, o prirodzenej farbe vašej hrivy. Vo všeobecnosti rozlišujeme:


  - Tmavé vlasy: Brunetky majú najsilnejšiu vlasovú pigmentáciu ktorá predurčuje ich farebnú stálosť i lesk. Tmavé vlasy bývajú obyčajne stredne hrubé až hrubé a stredne husté.


   - Svetlé vlasy: Blondínky sa môžu pochváliť vysokou hustotou vlasov, ktorá im však uberá na hrúbke. Svetlé vlasy sú obyčajne veľmi jemné.


    - Ryšavé vlasy: Ryšavky sa môžu okrem ohnivej farby zvyčajne pochváliť aj hrubými vlasmi obyčajne strednej hustoty. Neobvyklá však nie je ani hustá ryšavá hriva.

          Typy vlasov podľa hrúbky


     Hrúbka vlasu je jedným z najzásadnejších ukazovateľov. Vlasy podľa hrúbky delíme na:


      - Jemné: Priemer vlasu je pod 0,05mm. Vlasy sú hebké, ale tenké a náchylnejšie na ničenie. Môžu pôsobiť riedkym dojmom.


       - Stredne hrubé: Vlas má priemer od 0,05 do 0,07mm. Tento typ vlasov je veľmi vďačný čo sa týka starostlivosti i úpravy.


        - Hrubé vlasy: Priemer vlasu je väčší ako 0,07mm. Vlasy sú tvrdé a nepoddajné. Sú menej náročné na starostlivosť, pretože sú odolnejšie, ale ich úprava je zložitejšia.


         Tip: Profesionálne kadernícke salóny sú vybavené zariadeniami na presné zmeranie hrúbky vlasu. Istú indíciu získate i tým, že jeden svoj vlas položíte na bieli list papiera. Ak ho takmer nevidíte, máte jemné vlasy. Ak má výraznú štruktúru, ide o hrubý vlas. Hrubé vlasy tiež dlhšie schnú.


         Typy vlasov podľa mastenia


         V tomto bode hovoríme skôr o pokožke hlavy a množstve mazu, ktorý produkuje. Vlasy delíme na:


          - Suché: Pokožka hlavy produkuje málo mazu a vlasy sú kvôli tomu suché, bez lesku a veľmi náchylné na poškodenie. Ojedinelé nie sú rozdvojené končeky a štiepiace sa vlasy. Tento druh vlasov potrebuje hydratáciu.


           - Mastné: Ide o druhý extrém, teda vlasy s nadbytkom mazu. Tieto vlasy sú ťažké, nepríjemné na dotyk a vyžadujú si časté umývanie. Škodí im používanie stylingových prostriedkov.

             

            Vyskúšajte našu profesionálnu vlasovú kozmetiku na posilnenie vlasov, na skrotenie neposlušných vlasov, na suché vlasy či mastné vlasy.

             


            Facebook

             

            © Copyright 2010-2019. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

            VÝHODY
            • Doručenie do 24 hod.
            • Bezplatná výmena
            • Poštovné len 1
            • 14 dní na vrátenie tovaru
            GARANCIE

             

             

            KONTAKT
            Logo
            ClipinVlasy.sk
            Ing. Peter Lichman
            Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk