content_copy Niekoľko trendových účesov pre dlhé vlasy
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Niekoľko trendových účesov pre dlhé vlasy


 

Bez ohľadu na to, ako sa riadite trendami v obliekaní, účesy by ste nemali ignorovať. Aj keď nebudete mať na sebe kabát podľa najnovšej módy, vaše vlasy ostatným napovedia, aký štýl je ten váš. Či už chcete šokovať, alebo si skôr zachovať decentnú ležérnosť, v nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko báječných účesov pre dlhé vlasy, z ktorých si určite vyberiete.

Pokiaľ by vám náhodou bolo ľúto, že vaša dĺžka vlasov nie je dostačujúca, vyriešia to clip-in vlasy.

Ide o najrýchlejší a najjednoduchší spôsob predlžovania vlasov.

 

 

Klasický francúzsky twist v novom šate

 

Ženy s dlhými vlasmi francúzsky twist milujú. Moderné trendy však hovoria o novom nádychu, čo sa odrazí vo voľnejšom, mladistvejšom a štýlovejšom vzhľade. Okrem toho sa budete cítiť ako dáma z vyššej spoločnosti. Nejde iba o štandardný banán, hoci aj ten zostáva top. V kurze bude o niečo nedbalejší cop. Netrápte sa dokonalou úpravou, dovoliť si pokojne môžete aj strapaté a neporiadne uchopenie. Celkom pokojne by sme mohli tento trend nazvať aj ako jazdecký drdol. Konce nechajte voľne padať na stranu.

 

Ako na pravý francúzsky twist, ukáže aj toto video:


 Božské vlny

 

Vlny nás asi nikdy neomrzia, preto sa rok čo rok objavujú medzi trendami. Zvlášť ideálne sú pre jarné a letné obdobie. Vzhľad má pôsobiť dojmom čerstvo umytých vlasov, ktoré ste ešte mokré zaplietli a nechali usušiť na slniečku. Divoké Amazonky, princezné zo severu či hravé víly. Áno, je to skutočne úžasné. Sponky, kvetinové čelenky a pestré šatky môžu váš rozmarný vzhľad iba podčiarknuť. Dominovať budú aj kožené doplnky (čelenky, spony).

Môžete si vybrať hravé a poskakujúce vlny, no tiež tie voľnejšie a dlhšie. Opäť je dovolená nedbalosť. Ak k tomu pridáte tmavší rúž, budete absolútne in.


TIP: Na dosiahnutie dlhších vlasov odporúčame  clip in vlasy. Clip in vlasy perfektne splynú s vašimi vlasmi. Výsledný efekt bude skvelý! Ako sa clip in vlasy pripínajú si môžete pozrieť v našej video premene.

 

 

Vrkoč posadený nízko na tyle

 

Pohodlný, jednoduchý a stále moderný, taký je voľný vrkoč učesaný tesne nad tylom. Ak sa nemáte čas zdržiavať náročnými účesmi, chvosty a rôzne stylingové techniky zviazané nízko na šiji môžu byť pre vás tým správnym riešením. Pre uchytenie voľte kovové a kožené spony. Celkom pokojne môžete zvoliť úchyt aj o pár centimetrov nižšie (na úrovni lopatiek), pričom sa nebudete cítiť tak zviazaná. Môže to byť skutočne veľmi elegantné, no určite ide o mimoriadne komfortnú alternatívu.

 

 

Vlasy sčesané do boku

 

Skvele vyzerajú aj dlhé vlasy začesané viac do jednej strany. Obzvlášť pristanú dámam s hustejším obočím. Tento dizajn je nielen pozitívne zaujímavý, pretože bočná časť je spojená s prirodzenou textúrou vlasu, prípadne vlnami, no hladká pretiahnutá ofina evokuje dokonalý kontrast. V prípade, že sa rozhodnete pre takýto účes, mladistvý vzhľad máte zaručený.

 

 

Všetko na špici

 

Kým vrkoč na zátylku je vhodný skôr pre decentné dámy, copy posadené na vrchu hlavy obľubujú extravagantnejšie povahy. Na druhej strane, ponúkajú svojráznu zábavu v inak bezútešných dňoch.

Či už sa rozhodnete pre klasický drdol, či strapatý look, pokiaľ sa nebojíte pútať pozornosť, určite sa uberajte touto cestou. Ak pridáte ofinu, budete pôsobiť dojmom retro princeznej, čo vám však môže iba prospieť.


Dokonca môžete skombinovať drdol s voľne padajúcimi vrkôčikmi. Je iba na vás, na čo sa cítite.

 

 

Veľká ofina

 

Ofiny sú znova cool! Čo je lepšie pre odpútanie sa zo všednosti a vystúpenie z bežného priemeru ako kultová hustá ofinka? Dovolené je tiež tupírovanie, natáčanie a iné úpravy, ktoré povedú k zvýšeniu jej objemu. Ak si potrpíte na niečo extra, stavte na tupý gotický štýl alebo punk-rocker. Pramene môžu padať do očí, ak vám to nebude príliš prekážať. Nedbalý vzhľad nie je problém.

 

 

Jemné vlnky

 

Pre menej či viac romantické duše odporúčame jemné vlnky, ktoré dosiahnete úpravou vlasov špeciálnou žehličkou. Tento vzhľad zaručuje unikátnu eleganciu, vďaka ktorej sa zmeníte na okúzľujúcu bábiku. Ak chcete pôsobiť o niečo drsnejšie, zvoľte si výraznejší rúž a výstrednejšiu úpravu obočia. Dôležitý je tiež výber make-upu a celková podoba líčenia.

 

 

Retro účesy a dievčenské vrkôčiky

 

Ak máte radšej niečo tradičnejšie a unavujú vás všetky tie okázalé novinky, zvoliť si môžete príťažlivý retro štýl, prípadne jednoduché dievčenské vrkôčiky. Tento dizajn apeluje na zmysly, pretože pôsobí nevinným, ale zároveň dráždivým dojmom. V takýchto účesoch sa však môžu nájsť aj devy prahnúce po najnovších trendoch, pretože k dispozícií sú nové futuristické alternatívy.


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk