Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň. Tovar odosielame kuriérom Slovenskej pošty na dobierku.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 Doprava len 1 EURO

Pri objednávke nad 25 EUR je cena poštovného 1 .

 

  1. Úvod
  2. Magazín
  3. Zahustenie vlasov

Zahustenie vlasov, ako zahustiť riedke vlasy

 

 

Trápia vás riedke vlasy? Než svoje vlasy opäť presvedčíte, aby boli krásne a husté, pomôžte im ku kráse. Zahustenie vlasov s clip-in vlasmi.

 

Nie každému príroda nadelila husté vlasy. Skúšame rôzne zázračné vodičky, špeciálnu vlasovú kozmetiku a dúfame, že nám vlasy zhustnú. Niekedy ale potrebujeme rýchlejšie riešenie. A ono existuje. Sú ním clip-in vlasy. Tie totiž nemusia slúžiť iba ako rýchla cesta k vysnívaným dlhým vlasom, ale taktiež ako riešenie, keď máme príliš riedke vlasy. A pokiaľ chceme, môžme túžbu po hustých vlasoch spojiť so splnením túžby po dlhých vlasoch.

 

Cli-in vlasy dodajú vašim riedkym vlasom chýbajúci objem!


S clip-in vlasmi z prírodných vlasov môžete zachádzať ako s pravými vlasmi. Jednoducho sa pripevňujú pomocou špeciálneho klipu, nepoškodzujú vlastné vlasy a pridávajú potrebný objem riedkym vlasom. Strata vlasov u žien môže mať rôzne príčiny – hormonálne zmeny v tehotenstve či v menopauze, užívanie niektorých liekov, ale aj nehoda, pri ktorej dôjde k vytrhnutiu celých prameňov vlasov. Vždy je treba nájsť príčinu rednutia a vypadúvania vlasov. Ale aké je okamžité riešenie na riedke vlasy? Je ním zahustenie vlasov s clip-in vlasmi, ktoré zvládnete sama doma za pár minút a ktoré nie je ani príliš náročné po finančnej stránke.

 

Clip-in vlasy sú najrýchlejšou cestou k hustým vlasom.

 

Máte riedke vlasy? Potrebujete ich zahustiť? Zahustenie vlalsov clip-in vlasmi je rýchle riešenie ako mať husté vlasy.

 

 

Clip-in vlasy na zahustenie vlasov nemusíte nosiť len príležitostne, ale každý deň


Krásne, husté a kľudne aj dlhé – také môžu byť aj vaše vlasy za pár minút! Clip-in vlasy sa dajú rovnako ako vaše pravé vlasy žehliť, kulmovať, farbiťa samozrejme aj umývať. Veľmi rýchlo získate zručnosť, ktorá výrazne skráti čas nasadzovania clip-in vlasov. Ženy si často nechávajú zahusťovať vlasy inými metódami, ale pre prirodzený rast vlastných vlasov je najmenej problematická práve táto metóda. Určite sa budete snažiť urýchliť aj rast vašich vlastných vlasov a napríklad u keratínom pripevňovaných vlasoch to môže byt problém, pretože zrýchlený rast vlasov vďaka podporným prostriedkom vedie k zvýšeným nárokom úpravy takto zahusteného vlasového porastu.  Clip-in pramene s vašimi rastúcimi vlasmi žiadny problém nemajú.

 

Čo platív boji s riedkymi vlasmi?

 

Krásne nové husté vlasy s pomocou clip-in vlasov si určite zamilujete, ale aj tak je omnoho pohodlnejšie mať husté opäť svoje vlastné vlasy. Čoho sa vyvarovať, aby sme neprichádzali o náš prirodzený vlasový porast?

 

-  Pozor na tepelné namáhanie vlasov. Uberte teplotu vode, ktorou si umývate vlasy, fén a kulmu nastavte na nižšiu teplotu, alebo tieto zariadenia prestaňte používať úplne.

 

-  Príliš tesné účesy môžu viesť až k trvale alopécii. Pokiaľ chcete mať husté vlasy, nikdy ich nenoste trvale a príliš pevne stiahnuté do vrkočov a drdolov.

 

-  Žiadne radikálne diéty! Tie vedú veľmi často k strate časti vlasov. Naopak, stravujte se potravinami bohatými na proteíny. Vaše vlasy ich potrebujú!

 

-  Zaobchádzajte jemne s mokrými vlasmi. Mokré vlasy sú citlivejšie na vytrhnutie aj iné mechanické poškodenie. Nikdy vlasy nečešte vo vani ani v sprche, pozor aj na ich sušenie uterákom.

 

-  Styling vie vlasom ublížiť a pekne ich preriediť. Vlasy často zaťažuje, čím dochádza k ich vypadávaniu. Súčasne sa po použití pevných styligov vlasy horšie rozčesávajú a dochádza k väčšej pravdepodobnosti, že si ich pri česaní vytrhneme.

 

-  Pozor na niektoré lieky! Vždy sa doktora spýtajte, či neexistuje šetrnejšia alternatíva pre vaše vlasy. Vypadávanie vlasov nemajú na svedomí len lieky proti rakovine. Ale aj antikoncepcia, antidepresíva a mnoho ďalších medikamentov. Prvé varovanie nájdete obvykle v sprievodnom letáku lieku. Ten si vždy poctivo prečítajte.

 

-  Husté vlasy majú nepriateľa aj v suchých šampónoch. Suché šampóny upchávajú na pokožke vlasové folikuly a vlasy prestávajú rásť.

 

-  Prestaňte sa škrabať vo vlasoch. Škrabanie vedie k strate vlasov. Pokiaľ trpíte svrbením pokožky hlavy, navštívte dermatológa a liečte príčinu problémov s vlasovou pokožkou.

 

 

Autor: Mária Rokalyuka

Text a obrázky: www.vlasyaucesy.sk

Facebook

 

© Copyright 2010-2019. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • Poštovné len 1
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Ing. Peter Lichman
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk