content_copy Zahustenie vlasov | Ako zahustiť riedke vlasy
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Zahustenie vlasov, ako zahustiť riedke vlasy

Trápia vás riedke vlasy? Než svoje vlasy opäť presvedčíte, aby boli krásne a husté, pomôžte im ku kráse.

 

Zahustenie vlasov s clip-in vlasmi

Nie každému príroda nadelila husté vlasy. Skúšame rôzne zázračné vodičky, špeciálnu vlasovú kozmetiku a rôzne iné spôsoby ako zahustiť vlasy.

Niekedy ale potrebujeme rýchlejšie riešenie. A ono existuje! Je ním zahustenie vlasov pomocou clip-in vlasov. Tie totiž nemusia slúžiť iba ako rýchla cesta k vysnívaným dlhým vlasom

Okrem predlžovania vlasov sú clip in vlasy skvelým pomocníkom pre zahustenie riedkych vlasov. A pokiaľ chceme, môžeme túžbu po hustých vlasoch spojiť so splnením túžby po dlhých vlasoch.

 

Clip-in vlasy dodajú objem a spravia vaše vlasy husté

S clip-in vlasmi z prírodných ľudských vlasov môžete zachádzať ako so svojimi vlasmi. Jednoducho sa pripevňujú pomocou špeciálneho klipu, nepoškodzujú vlastné vlasy a pridávajú potrebný objem riedkym vlasom.

Strata vlasov u žien môže mať rôzne príčiny – hormonálne zmeny v tehotenstve či v menopauze, užívanie niektorých liekov, ale aj nehoda, pri ktorej dôjde k vytrhnutiu celých prameňov vlasov.

Vždy je treba nájsť príčinu rednutia a vypadúvania vlasov. Ale okamžité riešenie na riedke vlasy je práve zahustenie vlasov s clip-in vlasmi. A to zvládnete aj sama doma za pár minút. Navyše nie je to ani náročné po finančnej stránke.

 

   "Clip-in vlasy - najrýchlejšou cestou k hustým vlasom."

 

Máte riedke vlasy? Potrebujete ich zahustiť? Zahustenie vlalsov clip-in vlasmi je rýchle riešenie ako mať husté vlasy.

 

 

Zahustenie vlasov nielen príležitostne, ale kľudne každý deň...

Krásne, husté a kľudne aj dlhé... Také môžu byť vaše vlasy za pár minút! Clip-in vlasy sa dajú rovnako ako vaše pravé vlasy žehliť, kulmovať, farbiť a samozrejme aj umývať. Veľmi rýchlo získate zručnosť, ktorá výrazne skráti čas nasadzovania clip-in vlasov.

Ženy si často nechávajú zahusťovať vlasy inými metódami, ale pre prirodzený rast vlastných vlasov je najmenej problematické zahusťovanie metódou clip in.

Určite sa budete snažiť urýchliť aj rast vašich vlastných vlasov. A napríklad u vlasoch pripevňovaných keratínom to môže byt problém. Zrýchlený rast vlasov totiž vďaka podporným prostriedkom vedie k zvýšeným nárokom úpravy vlasov zahustených keratínom. Clip-in pramene s vašimi rastúcimi vlasmi žiadny problém nemajú.

 

Ako získať krásne husté vlasy a čomu sa vyvarovať?

Krásne nové husté vlasy pomocou zahustenia clip-in vlasmi si určite zamilujete. Aj tak ale budete túžiť po tom, mať opäť husté svoje vlastné vlasy. Čoho sa teda vyvarovať, aby sme si mali trvalo zahustené vlasy a neprichádzali o náš prirodzený vlasový porast?

 • Pozor na tepelné namáhanie vlasov. Uberte teplotu vode, ktorou si umývate vlasy, fén a kulmu nastavte na nižšiu teplotu, alebo tieto zariadenia prestaňte používať úplne.
 • Príliš tesné účesy môžu viesť až k trvalej alopécii. Pokiaľ chcete mať husté vlasy, nikdy ich nenoste trvale a príliš pevne stiahnuté do vrkočov a drdolov.
 • Žiadne radikálne diéty! Tie vedú veľmi často k strate časti vlasov. Naopak, stravujte se potravinami bohatými na proteíny. Vaše vlasy ich potrebujú!
 • Zaobchádzajte jemne s mokrými vlasmi. Mokré vlasy sú citlivejšie na vytrhnutie aj iné mechanické poškodenie. Nikdy vlasy nečešte vo vani ani v sprche, pozor aj na ich sušenie uterákom.
 • Styling vie vlasom ublížiť a pekne ich preriediť. Vlasy často zaťažuje, čím dochádza k ich vypadávaniu. Súčasne sa po použití pevných styligov vlasy horšie rozčesávajú a dochádza k väčšej pravdepodobnosti, že si ich pri česaní vytrhneme.
 • Pozor na niektoré lieky! Vždy sa doktora spýtajte, či neexistuje šetrnejšia alternatíva pre vaše vlasy. Vypadávanie vlasov nemajú na svedomí len lieky proti rakovine. Ale aj antikoncepcia, antidepresíva a mnoho ďalších medikamentov. Prvé varovanie nájdete obvykle v sprievodnom letáku lieku. Ten si vždy poctivo prečítajte.
 • Husté vlasy majú nepriateľa aj v suchých šampónoch. Suché šampóny upchávajú na pokožke vlasové folikuly a vlasy prestávajú rásť.
 • Prestaňte sa škrabať vo vlasoch. Škrabanie vedie k strate vlasov. Pokiaľ trpíte svrbením pokožky hlavy, navštívte dermatológa a liečte príčinu problémov s vlasovou pokožkou.

Autor: Mária Rokalyuka
Text a obr:www.vlasyaucesy.sk

 

 

Na našom webe nájdete všetko o správnom zahustení vlasov metódou clip in. Neváhajte nakúpiť u nás za zvýhodnené ceny a odpovede na všetky vaše otázky u nás nájdete.

Vybrať clip in vlasy z ponuky


Garancie
 • 100% ľudské vlasy
 • Bezplatná výmena
 • 14 dní na vrátenie tovaru
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Doručenie do 24 hod
 • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk