content_copy Crazy účesy pre dlhovlásky - ClipinVlasy.sk
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Crazy účesy pre dlhovlásky

 

Chcete zaujať? Účesy, ktoré nám mohli ešte pred nedávnom pripadať ako crazy, sú teraz v móde. Dirndl, šedivé vlasy, obyčajné sponky ako ozdoba – to všetko sa teraz nosí!

 


Šedivé vlasy – šialenstvo alebo nová móda?


Dlhovlásky si teraz môžu užiť ešte viac zábavy. To čo bolo crazy a nenositeľné je teraz módne. Napríklad šediny. Kto by ich bol ešte pred nedávnom ukazoval? Dnes sú v móde pre všetky vekové kategórie. Šedivú si vo vlasoch môžu dopriať mladšie ženy, ale staro na vás nemusia šedivé vlasy pôsobiť ani keď vám je cez 50 a šedín už máte viac než vlasov vo svojej pôvodnej farbe. Ako zistiť, či bude pre vás táto móda tou pravou? Skúste na to ísť postupne a najprv si vyskúšajte vyrobiť strieborný melír. Do svojich vlasov pridajte clip-in vlasy v šedej farbe. Na šedú ich jednoducho odfarbíte pomocou klasických farieb na vlasy. Môžete skúsiť aj viac odtieňov šedej. Melír na clip-in vlasoch zvládnete jednoducho, pretože ho urobíte vo chvíli, keď ich budete mať odopnuté z vašich vlastných vlasov.

 

Klasické sponky poslúžia ako ozdoba do vlasov

 

Klasické sponky do vlasov, ktoré mali kedysi nenápadne zopnúť vlasy a samy zostať schované, majú teraz úplne inú funkciu – dekoračnú. Na účes sa pripínajú často v desiatkach kusov do rôznych náhodných, ale aj premyslených tvarov a vzorov. Nie je to len účes blogeriek. Zamilovali sa doňho predovšetkým kaderníci pracujúci pre najväčšie módne domy. Takže so sponkami vo vlasoch pobiehali po módnom móle svetové topmodelky a sponky sa dostali aj do účesových kolekcií najlepších svetových kaderníkov. I v prípade hry so sponkami vám clip-in vlasy veľmi dobre poslúžia. Vlasy k tomuto účesu potrebujete dlhšie a pekne husté.

 

 

Dirndl ako globálna móda pre vlasy

 

Podľa tradičného odevu z Rakúska a južného Nemecka dostal názov aj účes nazývaný dirndl. Je to vlastne drdol vytvorený zo zapletených vlasov omotaných okolo hlavy. Spolu s účesmi z pletených copov sa stal veľkým hitom. V rôznych variáciách ani nemusí pôsobiť vintage štýlom. Objavuje sa v módnych účesových kolekciách kaderníkov a často medzi plesovými účesmi. S pomocou clip-in vlasov sa dá dirndl vytvoriť i z vlasov kratších, jemných alebo riedkych. Stačí si vlasy predĺžiť či zahustiť touto modernou metódou predlžovania vlasov.

 

 

Dlhé či krátke?

 

Ďalším hitom sezóny sú krátke vlasy s predĺžením. Takže aj krátkovlásky si môžu rýchlo dopriať predĺženie. Nie po celom povrchu hlavy, ale len vzadu, alebo napríklad na ofine. Práve takto predĺžené vlasy – jednoducho pomocou clip-in vlasov – sú teraz extrémne moderné. Ale aj dosť crazy a neprehliadnuteľné!

 


 

Autor: Mária Rokalyuka

Text a obrázky: účesy finalistov British Hairdressing Awards 2015, www.vlasyaucesy.sk


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk