content_copy Trendy farebné odtiene 2016 | ClipinVlasy.sk
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Trendy farebné odtiene 20165 najlepších farebných odtieňov novej sezóny


Blížia sa najkrajšie sviatky roka, ktoré ale vypovedajú aj o tom, že čoskoro začne nový rok. Možno bude medzi vaše novoročné predsavzatia patriť aj zmena vizáže. Ako inak, vlasy nemôžete vynechať. V nasledujúcich riadkoch vám preto predstavíme 5 nových vzrušujúcich farieb na vlasy, ktoré budú dominovať v novej sezóne.

Nech sa páči, toto sú najhorúcejšie trendy farebných odtieňov pre rok 2016.

 

 

1.     Ombré a sombré

 

Aj keď sa zdalo, že ombré už odzvonilo, je späť! Francúzske slovo ombré znamená tónovanie. Z toho vyplýva, že ide o špeciálny spôsob farbenia, výsledkom ktorého budú tmavšie vlasy pri korienkoch prechádzajúce smerom ku končekom do svetlejších odtieňov. Ide o skvelý spôsob, ako vytvoriť skutočne prirodzenú farbu vlasov. I tu však platí, že menej je viac. Správny efekt by mal vyvolávať pocit vyblednutia slnkom. Postupný prechod je dôležitý, pričom by ste nemali voliť viac ako dve farby.


Výnimku môžu tvoriť vlnité vlasy, kde sa prechod viacerých odtieňov doslova pýta. Ombré sa využíva najmä pri tmavších farbách vlasov, no za absolútne trendy sa považuje medená, zlatá a ryšavá. Celkový dojem je naozaj báječný. Štýlový je aj sombré účes, a teda jemné ombré. Odtieň nie je natoľko kontrastný a vytvára oveľa prirodzenejšie prechody zosvetlenia.

 

 

2.     Metalické plum pre odvážne dámy

 

Pokiaľ rada experimentujete a nevadí vám pozornosť okolia, tento farebný tón bude presne pre vás. Staviť môžete aj na strieborné a zlaté odtiene, no práve sýta farba slivky garantuje okamžitý úspech. Vďaka tejto farbe získate tiež výhodu, pretožve si ihneď získate na svoju stranu každého poslucháča.

 

Fialová sa považuje za farbu vzdoru, ak ho teda potrebujete dať najavo, neváhajte. Bojujte proti zabehnutým pravidlám a majte svoj názor. Aj cez toto všetko však môžete byť skvelou spoločníčkou a mať úprimných priateľov. Držíme palce!

 


3.     Červená nielen pre divošky

 

Ženy milujú červené odtiene, ktoré sú hneď po blond najobľúbenejšie. K dispozícií je naozaj pestrá paleta farieb. Zvoliť si môžete medenú, višňovú, malinovú či jahodovú. V kurze je aj tizián, mahagón a purpur. Možností je však oveľa viac. O ženách s červenými vlasmi sa zvykne hovoriť, že sú divoké a vášnivé, mali by to však byť aj umelecké duše schopné empatie. Občas sú ale chaotické a príliš sa nezaujímajú o diplomatický prístup. Vyžadujú si preto trpezlivosť a pochopenie. V prípade, že sa takto odfarbíte, zákonite to nemusí znamenať prebratie povahových čŕt červenovlások. Každopádne budete ale pútať pozornosť. Našťastie, dnes sa už za červené vlasy neupaľuje, no oheň môžete rozdúchať v mužskom srdci.

 

Medzi charakteristiky červenovlások patrí totiž aj výborná obratnosť pri sexe. Možno je to iba mýtus, ale prečo by to tak nemohlo byť?

 

 

4.     Čo takto farba a lá Burgunďanka?

 

Ide o tmavšiu verziu červenej s fialovým nádychom. Je to naozaj elegantný variant a vyzerá dobre najmä na tmavšej indickej pleti. Nejde o nič nápadné, a preto pôsobí tento odtieň skôr elegantne ako extravagantne. Na svetle vyzerajú vlasy naozaj úžasne, pričom pripomínajú vínový odtieň.  Ten je považovaný ako ideálny farebný tón pre brunetky. Ak chcete skúsiť niečo jemne revolučné, skúste ombré práve v kombinácii s týmto odtieňom.

Vínové vlasy vyzerajú výborne s čiernym outfitom a doplnkami.

 


5.     Tmavá čokoláda

 

Nie je snáď praktickejšie riešenie pre vlasy ako je hriešny, bohatý a nádherný tón tmavej čokolády. Pokiaľ sa nechystáte na prílišnú zmenu, prípadne nechcete pútať pozornosť a rebelovať, táto farba si vás iste získa. Dokonca môžete skúsiť dvojfarebné tónovanie vlasov, prípadne melír. Je to skvelé riešenie, ktoré sa hodí skôr pre ženy s tmavšou pleťou, no ani taká Snehulienka nemusí byť na zahodenie.

 

Ženy s hnedými a tmavšími vlasmi sú vnímané ako viac racionálne, samostatné a inteligentné. Okrem toho pôsobia prirodzene, čo mnohí muži pri hľadaní partnerky uprednostňujú.


Ak vás to ťahá k týmto tónom, dá sa očakávať, že budete dobrá manželka, pretože ste vhodná osoba do partnerstva. Touto farbou dávate okoliu najavo, že sa chcete ustáliť a usadiť. Hľadáte pokoj a zázemie. Pozor však na zákernosť, ku ktorej môžete mať sklon.

 

 

Myslíme, že týchto 5 farieb vytvára celkom slušný priestor na realizáciu, nechajte teda prehovoriť momentálnu náladu, no tiež svoj vlastný inštinkt. Ujasnite si, ako sa chcete prezentovať na verejnosti a čo máte v pláne svojimi vlasmi vyjadriť.


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk