content_copy Vlasová kozmetika | ClipinVlasy.sk
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Vlasová kozmetika

 

Vlasová kozmetika – je dôležité si správne vybrať


Prostredníctvom účesu, strihu a farby vlasov odhaľujeme svetu kus zo seba. Tieto aspekty ovplyvňujú náš celkový výzor a vypovedajú o tom, akí sme. Úplne najdôležitejšie je však zdravie „od korienkov až po končeky“. Rôzne typy si vyžadujú rozdielnu starostlivosť, preto je aj vlasová kozmetika tak rozmanitá. Na ošetrenie suchých vlasov nemôžete predsa použiť prípravok, ktorý je určený na rýchlo sa mastiace vlasy a podobne. Tiež farbený vlas potrebuje špeciálnu starostlivosť. Trápi Vás vypadávanie vlasov alebo lupiny? V tom prípade sa treba zamerať znova na konkrétny prípravok. Rozhodnúť sa pre vhodnú vlasovú kozmetiku je viac ako dôležité.

 

Vitamíny a vyživujúce zložky


Aby boli Vaše vlasy zdravé a krásne, potrebujú správne vitamíny a vyživujúce zložky. Napríklad taký vitamín A je antioxidant, ktorý pomáha produkovať maz v pokožke hlavy, čím udržuje hydratáciu všetkých potrebných miest. Vitamín C súvisí s vývojom a rastom tkanív, ktoré sú dôležité pre rast vlasov. Problém s ich vypadávaním znižuje vitamín D. Najdôležitejším vlasovým vitamínom je ale vitamín H (Biotín), ktorý pomáha vytvárať keratín (základná láska pokožky, nechtov a vlasov). Podobný účinok má tiež rad vitamínu B. Zabraňuje lámaniu vlasov a spomaľuje šedivenie. Za silné vlasy plné života a ich rýchlejší rast je zodpovedný vitamín E. Myslieť by ste mali aj na dostatok zinku, magnézia a proteínov.

 

Všetky tieto zložky však vie plnohodnotne zabezpečiť aj vlasová kozmetika. Vlasy sú vystavené každý deň veľkej záťaži, ktorú predstavuje slnečné žiarenie, vietor, dážď, ale aj nečistoty v ovzduší. Nehovoriac už o rozčesávaní, zopínaní do gumičky či fénovaní.

 

Šampóny a kondicionéry na vlasy sa dokážu schopne postarať o ľahšie rozčesávanie a intenzívnu regeneráciu. Vyživenie vlasov zaistia balzamy a masky na vlasy. Po pravidelnej aplikácií budú Vaše vlasy nielen hydratované, no i krásne jemné a lesklé. K finálnej fixácií účesu slúžia laky, tužidlá a gély.

Vlasovú kozmetiku tvorí množstvo produktov.

 

Pokiaľ chcete mať zdravé vlasy, je nutné investovať do kompletnej rady prípravkov, vďaka ktorým sa môžete o svoju korunu krásy zodpovedne starať. Pri nákupe sa iste oplatí uprednostniť kvalitnú značku vlasovej kozmetiky, ktorá vlasy účinne ochráni pred každodennými nástrahami.

 

Krásne vlasy – cesta k sebavedomiu


Pokiaľ sme spokojní so svojím účesom a zdravým svojich vlasov, cítime sa sebavedomejšie. V prvom rade si treba nájsť šampón, ktorý Vám bude vyhovovať. Pri výbere je nutné zohľadniť silu a zdravie vlasových korienkov. Šampón na vlasy a kondicionér nanášajte vždy šetrne, aby ste vlasy zbytočne nezaťažovali. Kondicionér by ste mali aplikovať iba po dĺžke vlasov a na končeky, nikdy nie na pokožku hlavy. Podobne je to aj s balzamom, ktorý sa odporúča po nanesení prečesať hrebeňom.

 

Oplachovanie vlasov zakončite studenou sprchou. Vlasy by mali vŕzgať pod prstami. Studená voda krásne uzatvorí povrch vlasu a redukuje tvorbu mazu. Po umytí vlasy nikdy nešúchajte uterákom, vodu iba jemne povytláčajte. Neodporúča sa tiež mokré vlasy česať kefou, stačí ich rozdeliť riedkym hrebeňom alebo prstami. Ak si vlasy rozčešete ešte pred umývaním, následne sa budú česať ľahšie aj keď sa vysušia. Úplne ideálne je nechať vlasy voľne uschnúť, pretože fénovanie narúša vlasovú štruktúru. Keď už je nutné mechanické sušenie, využite iba mierne teplý vzduch a fúkajte zo vzdialenosti najmenej 15 cm. Fénom smerujte od korienkov nadol. Pred sušením si vtrite do vlasov prípravok na lesk.

 

Vlasová detoxikácia


Laky, gély, horúci a suchý vzduch, farbenie... Toto všetko má na svedomí nielen zaťaženie vlasov, no tiež nalepenie nánosov silikónov a iných látok. Kvalitné prečistenie v podobe pílingového šampónu sa preto javí ako skvelé riešenie.

 

Regeneračná vlasová kúra dodá vlasom zašlú slávu. Znova budú jemnejšie a príjemnejšie na dotyk. Na trhu dostať tiež masky na obnovu štruktúry kučeravých vlasov, prípadne typy na uhladenie a narovnanie neposlušných vlniek. Špeciálnu kategóriu tvoria prípravky proti padaniu vlasov. Ich prednosťou je aj to, že nijako nezaťažujú vlasy a nedráždia pokožku hlavy. Sú teda šetrné, no i mimoriadne účinné. Pomáhajú spevňovať vlasové vlákno a hustotu vlasov, čím aktivujú prirodzený rast. Pokiaľ Vás trápia lupiny, neváhajte si zakúpiť vlasovú kozmetiku konkrétne na tento problém, pretože nikoho asi nepotešia biele šupinky na tmavom svetri. Tu je nutné pokožku hlavy hydratovať a zabrániť jej vysušovaniu.

 

Celosvetovo najobľúbenejšia vlasová kozmetika


V Amerike sa k najpredávanejšej, a teda aj najobľúbenejšej značke vlasovej kozmetiky radí vlasová kozmtika CHI. Milujú ju však ľudia po celom sveta a postupne si získava obľubu aj u nás. Ide o obzvlášť kvalitnú vlasovú kozmetiku, ktorá je šetrná k vlasom a vychádza zo špeciálnych technológií. CHI (Cationic Hydratation Interlink; čítajte ako či) sa radí k najrýchlejšie rozvíjajúcim značkám vo svete kozmetiky. Jej úspech spočíva vo využívaní patentovanej technológie látok s časticami keramiky CHI 44. Tá je vytvorená zlúčením 44 neorganických prvkov. Vďaka tomu sa v materiáloch vytvára energia, ktorej frekvencia hlbokého infračerveného svetla prenikne hlboko do vlasov. Molekulárna keramika je príkladom využitia nanotechnológie v bežnej praxi. Sortiment Farouk Systems CHI je určený k obnove krásy vlasov, ktoré dostávajú všetku potrebnú výživu, a preto sa stávajú neodolateľné.

 

Už po niekoľkých aplikáciách prichádzajú prvé výsledky.


Vlasy sú pevnejšie, pružnejšie, jemnejšie a lesklejšie. Okrem toho sú chránené pred bežnými nástrahami a vysokými teplotami. Táto značka priniesla do kozmetického priemyslu malú revolúciu. Keďže je vhodná pre všetky typy vlasov, neustále si nachádza nových priaznivcov, ktorí sú z nej viac ako nadšení. Pridáte sa k nim?

 

 


Garancie
  • 100% ľudské vlasy
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Doručenie do 24 hod
  • Na trhu od roku 2010

 

© Copyright 2010-2023. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk