Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás?

 


» Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, za ten čas máme tisíce spokojných zákazníčok.

» 100% pravé ľudské REMY vlasy

Ponúkame vám tie najkvalitnejšie 100% ľudské vlasy.

» Bezkonkurenčné ceny

» Takmer všetok ponúkaný tovar skladom

» Informácie o stave vašej objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme priebežne informovať e-mailom. Po objednaní tovaru dostanete potvrdzujúci e-mail o objednávke. Po vybavení vašej objednávky dostanete opäť e-mail, v ktorom vás budeme informovať o expedícii tovaru.

» Vlasy u vás doma nasledujúci deň

Po odoslaní (vyexpedovaní) tovaru sú clip-in vlasy u vás doma nasledujúci pracovný deň.

» Nakupovať môžete bez registrácie

» Pomoc s výberom odtieňa

Ak sa neviete rozhodnúť aký odtieň vlasov zvoliť, odporučíme vám ten najvhodnejší odtieň na základe fotografie alebo pramienku vašich vlasov. (informujte sa e-mailom)

» Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný. Pokiaľ bol už tovar rozbalený a používaný, nemožno ho na základe hygienických dôvodov vrátiť.

» Výmena odtieňa bez poplatku

Za výmenu odtieňa neplatíte žiadne poplatky. Samozrejme aj tu platí, že vrátený tovar musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný. Pokiaľ bol už tovar rozbalený a používaný, nemožno ho na základe hygienických dôvodov vymeniť.Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk