Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Magazín
  3. Keratín na vlasy

Keratín na vlasy

 

O keratíne

Keratín pozitívne ovplyvňuje vlastnosti vlasov

Keratín je základnou látkou pokožky, nechtov, vlasov, ale aj peria a rohov živočíchov. Má pomarančovú farbu a je to stavebná bielkovina nerozpustná vo vode. Jej vznik sa nazýva rohovatenie a vďaka rohovateniu pokožky sa na povrchu kože vytvára tvrdá a odolná vrstva, ktorá nás chráni napríklad aj pred infekciami.

V kozmetickom priemysle sa využíva keratín, ktorý sa získava z ovčej vlny. Jemne žltá tekutina môže potom vyzerať ako keratínová maska. No používa sa aj v šampónoch, kondicionéroch a v celej rade ďalších produktov. Hydrolyzovaný keratín má zjemňujúci, hydratačný a vyhladzujúci účinok.

Do vlasovej kozmetiky sa pridáva keratín aj za účelom odstránenia povrchového elektrického náboja z vlasov. Lámavé, suché a zničené vlasy asi nikoho nepotešia, preto je potrebné postarať sa o ne tiež zvnútra. Možno im pomôže práve keratínová kúra.

 

Alfa keratín na vlasy

V ľudskom organizme sa vyskytuje jeden z dvoch základných druhov keratínu, alfa keratín. Ten určuje vlastnosti každého vlasu, ovplyvňuje jeho kvalitu, rast aj vzhľad. Živé vlasy vďaka keratínu vyzerajú ešte živšie.

Od alfa keratínu závisí, či máte rovné vlasy alebo sa môžete pochváliť kučerami. Korienky rovných vlasov majú keratín rozmiestnený po celej dĺžke vlasového vačku rovnomerne. Pri vlnitých je to, samozrejme, o nepravidelnosti.

 Pri extrémne namáhaných vlasoch sa odporúča použiť Keratin Argan Oil, a teda keratín zapracovaný do liečivého arganového oleja. Preniká do hĺbky a posilňuje vlasovú štruktúru.

 

Predlžovanie vlasov keratínom

Vedeli ste, že pomocou keratínu sa tiež predlžujú vlasy? Vďaka nemu sa vytvoria spoje, ktorých prednosťou je pevnosť vlasu aj po predĺžení. Spoj je celkom harmonický, a teda nikto nespozná, že ste podstúpili malú úpravu.

Keratín, ako zložka živých vlasov, garantuje pri predlžovaní optimálny rast i výživu. Napriek tomu má tepelné alebo studené predlžovanie vlasov keratínom mnoho nevýhod a preto odporúčame rýchle a pohodlné predlžovanie vlasov clip in vlasmi.

 

Cena za prípravky s keratínom na vlasy

Cena špeciálneho keratínového ošetrenia Vás pri dlhých vlasoch vyjde okolo 150 €. Cena za keratínové prípravky na vlasy je stredná až vyššia, ale ide o prípravky vysokej kvality a rozhodne ich odporúčame.

 

Keratín na kučeravé vlasy

Ak máte kučeravé vlasy, nemusíte sa obávať vyrovnania vlasov (pokiaľ ste si svoje kučery zamilovali). Keratín vám vlnky nevyrovná, iba ich usmerní. Keratín je preto odporúčaný aj na kučeravé vlasy a rovnako aj na rovné vlasy, či vlasy jemné.

 

Keratínová liečba vlasov

Čím je vlas ďalej od korienka, tým pociťuje väčší nedostatok živín. Ak sa k tomu pridá sychravé a mrazivé počasie, suchý vzduch z fénovania, prípadne zopnutie v gumičke, keratínová maska na vlasy vás neminie.

Ba čo viac, možno vás čaká celková kúra. Tu musíme vyvrátiť fámu o zaťaženosti vlasov, ktorá sa často v súvislosti s keratínovými kúrami spája.

Nemusíte sa ničoho obávať, vlasy nestratia svoj objem, lesk či tvar. Keratín vo vlasoch sa tvorí prirodzene, no pôsobením vonkajších i vnútorných vplyvom môže jeho produkcia poklesnúť.

 

Hydrolizovaný bio keratín na vlasy

Občas je dobré pridať keratín na vlasy mechanicky, zvonku. Vďaka tomu odstránite elektrizovanie a vaša hriva bude krásne hladká, hydratovaná a výrazná.

Hydrolyzovaný bio keratín na vlasy nerobí nič nasilu, a teda vlas nijako nezaťažuje. Vyplýva to aj z toho, že sa neaplikuje od korienkov. Vmasíruje sa do vlhkých vlasov a nechá pôsobiť 15 až 20 minút. Pozornosť sa venuje hlavne končekom. Vlas si vezme iba toľko keratínu, koľko potrebuje. Zvyšok sa spláchne.

Aby sa keratín vymýval pomalšie, na vlasy sa aplikuje balzam, ktorý má pripraviť poslednú fázu regenerácie. V závislosti od kvality vlasov a starostlivosti o ne vydrží po keratínovej kúre zdravý efekt niekoľko týždňov. Pokiaľ chcete účinok predĺžiť, používajte organický šampón a balzam s keratínom.

 

Keratínova kúra CHI

Hubový bio keratín na vlasy

Keratín získaný z lesných húb má veľa benefitov. Medzi ne patrí napríklad zacelenie a vyhladenie vlasového vlákna, vyhladenie rozštiepených končekov, hydratácia a eliminovanie krepovatenia či elektrizovania.

Keratínová kúra sa nevylučuje s farbením vlasov, odporúčame však aspoň dvojtýždňový odstup.

Keratínové ošetrenie by ste mali zveriť do rúk profesionála, no ak sa rozhodnete experimentovať na vlastnú päsť, nezabudnite, že keratín sa nesmie dostať do korienkov a na pokožku hlavy. Vlasy by sa zbytočne zaťažili a podporilo by sa ich mastenie.

 

Výnimočná vlasová kozmetika s keratínom na vlasy

V súčasnosti sa ako obzvlášť obľúbená značka vlasovej kozmetiky javí CHI. Jej prednosťou je kvalita, ktorú garantuje patentovaná technológia látok s časticami keramiky. Podstatu tvorí 44 zlúčenín neorganických prvkov.

Produkty tejto značky vyživujú vlasy do hĺbky a dodávajú im potrebné živiny. Dopĺňajú tiež vlasom vlastný proteín (keratín), čím ich posilňujú a zaisťujú prevenciu proti poškodeniu. Hebkosť a lesk je zabezpečená nielen vďaka keratínu, ale aj oleju z jojoby a arganu.

 

 

Značka vlasovej kozmetiky CHI sa postará o každodennú ochranu Vašej koruny krásy.

Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk