Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Ako vybrať dĺžku a odtieň?

Ako vybrať dĺžku a odtieň clip-in vlasov?

 

Pri výbere dĺžky clip in je dôležité vziať do úvahy výšku postavy. Pre prirodzené predĺženie vlasov na nižšiu postavu (160cm - 165cm) sú plne postačujúce clip in 40cm alebo clip in 45cm. Pre postavy nad 170cm odporúčame clip in v dĺžke 55cm. Takto predĺžené vlásky siahajú 5 až 10cm pod prsia. Približne do polovice chrbta. Dobrá pomôcka pri meraní dĺžky je krajčírsky meter. Priložte si ho na vrch ucha a pomocou metra si môžete odmerať potrebnú dĺžku vlasov.

 

MINIMÁLNA DĹŽKA VLASOV: pri predlžovaní vlasov metódou clip in je potrebná minimálna dĺžka vašich vlasov. Je nevyhnutné, aby ich dĺžka bola minimálne 10-15cm.

 

Vhodný odtieň vyberiete priamo z produktovej fotografie. Ak máte problém s výberom vhodného odtieňa, kontaktujte nás na clipin@clipinvlasy.sk, radi Vám poradíme.

Prípadne využite našu službu Potrebujete pomoc s výberom? Nájdeme pre Vás ideálne riešenie. Bežne pomáhame našim zákazníčkam, ktoré majú problém si vybrať vhodný odtieň.

 

NÁŠ TIP: nie ste si istá odtieňom? Vyberte si odtieň svetlejší. Je jednoduchšie vlasy prefarbiť na tmavšie, ako naopak.

 

MIX TONES - hit v predlžovaní vlasov. Väčšina z nás nemá všetky vlasy v rovnakom tóne. Farba vlasov sa skladá z niekoľkých podtónov, ktoré vytvárajú jeden súvislý tón. Ak si vyberiete o jeden, či dva tóny odlišný odtieň ako je ten Váš, nič sa tým nepokazí. Práve naopak, stále viac sa do popredia dostáva nový trend v predlžovaní vlasov MIX TONES. Predĺžené vlasy sa po nasadení premiešajú s vlastnými a vytvoria tak mix-melír, ktorý je veľmi IN. Ten postupne prechádza do jednotného tónu. Výsledok predĺženia pôsobí veľmi prirodzene.Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk