Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Potrebujete pomoc s výberom?
Slide

Potrebujete pomoc s výberom?

 

Nie ste si istá farbou, dĺžkou či hustotou clip in vlasov? Nechajte si poradiť od nás. Za roky práce s clip in vlasmi sme zvyknutí radiť našim zákazníčkam. Pošlite nám svoju fotografiu na náš email clipin@clipinvlasy.sk. Taktiež nám môžete napísať aký efekt by ste chcela dosiahnúť (vlasy predĺžiť, či len zahustiť) a my Vám poradíme.

 

Čím kvalitnejšiu fotografiu nám pošlete, tým Vám budeme vedieť lepšie poradiť. Radíme len na základe toho čo vidíme. Ideálne je odfotiť sa na dennom svetle, resp. v dobre osvetlenej miestnosti. Samozrejme s aktuálnym odtieňom vlasov tak, aby bolo vidieť celé vlásky. Nie len detail.

 

Ako vybrať dĺžku clip in vlasov?

 

Je to veľmi jednoduché. Priložte krajčírsky meter približne do úrovni uší a nechajte ho padnúť. Pozrite, aká dĺžka na metri spĺňa vašu predstavu o predĺžení vlasov. Následne je už veľmi jednoduché vybrať vhodnú dĺžku z našej ponuky.Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk