Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Vlasová kozmetika
  3. Kardashian Beauty

Vlasová kozmetika Kardashian Beauty

Omlaďte svoje vlasy s Kardashian Beauty a olejom z čiernych semien!

Olej z čiernych semien je základom pre rôzne exotické oleje, známe pre svoje bohaté liečivé vlastnosti. Pomáha vo vlasoch oživiť mäkkosť a poddajnosť a lesklé výsledky. Pochádza z vylisovaných semien Nigella Sativa, kvitnúcej rastliny známej najmä v suchých podmienkach stredomorského regiónu s využitím jej schopnosti udržiavať životodarnú vlhkosť.

 

Olej z čiernych semien je jedným z najvyhľadávanejších olejov pre zdravie a krásu od dávnych čias Egypťanov - je známe, že ho používala Kleopatra, ale aj šľachtici, aby podporovali krásu a mladosť, hojenie rán a celkový zdravotný stav. Používali ho aj ako liek. Tento olej je veľmi bohatý na esenciálne mastné kyseliny, ako sú omega 6 a omega 3 a antioxidanty, ktoré pomáhajú oživiť a posilniť vlasy a pomáhajú vlasom zostať pevné a žiarivo krásne  počas každodennej úpravy a rutiny pri tvarovaní.

 

 

S Kardashian Beauty budú vaše vlasy svieže, lesklé, žiarivé, pevné, husté... lebo krásne vlasy by mali žiariť vitalitou!

 

 

 

Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk