Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. RECENZIE PRODUKTOV

Recenzie našich produktov

 

V spolupráci s magazínom www.kamzakrasou.sk sme testovali tieto produkty:

Chi Silk Infusion a Black Seed Dry Oil z dielne Kardashian Beauty

Publikované: 11.04.2016 na stránke www.kamzakrasou.sk


Jedným z produktov jeChi Keratin Silk Infusion. Práve značka Chi bola mojou prvotnou skúsenosťou v oblasti vlasových olejov. Do rúk sa mi dostal snáď ikonický produkt - Chi Silk Infusion.

Okrem toho ma veľmi zaujalo aj zloženie produktu v podobe keratínu, pretože táto známa bielkovina mátala moju hlavu dosť dlho, dokonca som sa pravidelne zamýšľala aj nad kúpou brazílskeho keratínu.

 

Čo sa týka druhého produktu - Black Seed Dry Oil z dielne Kardashian Beauty, to bola čistá zvedavosť. Pár rokov dozadu som pravidelne sledovala show zo života Kardashianiek a zvedavosť jednoducho zvíťazila. Je to len ďalší ťah, kde sa presadiť a zviditeľniť alebo ide o skvelú kozmetickú vychytávku? Poďme sa teda spoločne pozrieť na tieto vlasové oleje.... >> viac >>


Vlasove olejeChi keratin silk infusionVlasová kozmetika Kardashian Beauty

 


 

 

 


V spolupráci s magazínom www.kamzakrasou.sk sme testovali:

CHI Infra ochranná maska

Publikované: 18.02.2016 na stránke www.kamzakrasou.sk

 

Zdravé, krásne a vyživené vlasy sú jednou z našich najväčších túžob a želaní. Po kaderách plných objemu túži každá z nás, a to nielen počas ich úpravy, ale i kedykoľvek počas dňa, kedy je náš účes akoby bez života.

 

Trápite sa aj vy deň čo deň s nepoddajnými a spľasnutými vlasmi, ktorých úprava vám neraz zaberie veľa času? Neviete si dať rady, aký prípravok je vhodný práve pre vaše vlasy a bojíte sa, aby používanie najrozličnejších prípravkov vaše vlasy zbytočne nezaťažovalo?

 

Predstavujem vám milé dámy, vlasovú kozmetiku CHI- ochrannú masku z radu INFRA.

Termálna ochranná maska aktivovaná technológiou CHI 44 pre hydratáciu a reparáciu poškodenej vlasovej štruktúry. Okamžité zvlhčenie a rekonštrukcia vo vnútri štruktúry vlasu.... >> viac >>

 

CHI INFRA TREATMENT OCHRANNA MASKACHI INFRA OCHRANNA MASKA

 


 

 

 


V spolupráci s magazínom www.kamzakrasou.sk sme testovali:

CHI Infra šampón

Publikované: 16.02.2016 na stránke www.kamzakrasou.sk

 

Trápite sa aj vy deň čo deň s nepoddajnými a ,,spľasnutými" vlasmi, ktorých úprava vám neraz zaberie veľa času? Neviete si rady, aký prípravok je vhodný práve pre vaše vlasy a bojíte sa, aby používanie najrozličnejších prípravkov vaše vlasy zbytočne nezaťažovalo? Predstavujem vám, milé dámy, vlasovú kozmetiku CHI - šampón z radu INFRA.


Skvelý šampón pre všetky typy vlasov, ktorý je určený na denné použitie. Jemne vlasy umýva a zlepšuje rovnováhu vlhkosti vo vlasoch a pokožke. Je bohatý na bielkoviny, ktoré zaručujú pevnosť vlasov. Vlasy budú okamžite zdravšie a viac poddajné..... >> viac >>Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk