Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

CHI Keratin

 

Produktová rada CHI Keratin dopĺňa vlasom vlastný proteín (keratín) pre výrazné posilnenie vlasov a prevenciu pred budúcim poškodením. Prostredníctvom základných vyživujúcich proteínov (keratínu) a olejov z Jojoby a Arganu oživuje vo vlasoch hebkosť a lesk. Produkty CHI Keratin využívajú prevratnou technológiou Keratrix™, ktorá chráni vlasy pred pôsobením tepla, tvarovacími prostriedkami a pred pôsobením vonkajšieho prostredia. Táto technológia postupne uvoľňuje  obsiahnuté ingrediencie pre celodennú ochranu a starostlivosť vlasov.

Obsiahnutý keratín, keramika a hodváb v CHI Keratin línii pre starostlivosť o vlasy zaručuje skrotenie poškodených a neposlušných vlasov na dotyk do hladkého, ľahšie ovládateľného štýlu.

 

Vlasové vlákno PRED a PO použití systému CHI Keratin:

 

Vlasové vlákno pred použitím systému CHI KeratinVlasové vlákno po použití systému CHI Keratin

 

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE:

Keratin – dôležitý proteín vo vlase, prirodzená rekonštrukčná zložka
Jojobový olej – zvlhčuje vlasové vlákna a pokožku, posiluje a vypĺňa štruktúru
Arganový olej – zvlhčuje, podporuje elasticitu vo vlasoch a obnovuje ovládateľnosť
Keratrix ™ - postupne uvoľňuje systém obsiahnutých technológií pre celodennú starostlivosť a ochranu.
Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk