Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

Tovar odosielame do 24 hodín

Tovar, ktorý je označený "skladom" odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky, v mnohých prípadoch ešte v ten istý deň.

 

 Obávate sa, že neodhadnete správny odtieň?

Zašlite fotografiu vašich vlasov na náš e-mail clipin@clipinvlasy.sk, radi vám s výberom pomôžeme. V prípade, ak vám odtieň alebo dĺžka clip-in vlasov nesadne, clip-in vám ZDARMA vymeníme.

 

 Garancia vrátenia peňazí

Zakúpený tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa doručenia a tým odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar však musí byť riadne zabalený v pôvodnom originálnom obale a nepoužívaný.

 

 Sme jednotkou na Slovenskom trhu

Už dlhodobo sme jednotkou v predaji pravých ľudských clip-in vlasov na Slovenskom trhu, predaju clip-in vlasov sa venujeme od roku 2010, máme tisíce spokojných zákazníčok.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Ako nasadiť clip-in vlasy

Ako nasadiť clip-in vlasy

 

 

NÁŠ TIP!

 

Video ukážka použitia našich clip-in vlasov.

 

klik na >>>Video premenu s Tomášom Vidom

 

 

 

Za pomoci clip-in vlasov si môžete vytvoriť akýkoľvek look a štýl účesu podľa Vašej fantázie.

Ak ste ešte clip-in vlasy nikdy predtým nenasadzovali, máme tu pre Vás pripravený detailný postup klasického nasadzovania Vášho nového príčeska.

KROK 1

K nasadzovaniu budete potrebovať sponu na zopnutie vlastných vlasov a hrebeň. Clip-in vlasy začnite nasadzovať od zadnej časti hlavy. 21 cm a 15 cm široké pásy clip-in vlasov sa upevňujú na zadnú časť hlavy, 9 cm a 5 cm pásy po bokoch. Clip-in vlasy sa nasadzujú od spodnej časti hlavy po vrchnú časť.

KROK 2

Vezmite si 15 cm široký pás clip-in vlasov. Sponky postupne pootvárajte. Prvý pás sa pripevňuje na najspodnejšiu časť hlavy. Za pomoci hrebeňa alebo prstov rozdeľte vlasy na hornú a dolnú časť. Vrchné vlasy zopnite sponou na vlasy.

KROK 3

Vlasy sú rozdelené, sponky sú pripravené k aplikácii, môžete začať s nasadzovaním prvej sponky. Pripevnite pravú sponku tesne vedľa pravého ucha. Pás vlasov napnite a nasaďte ľavú sponku vedľa ľavého ucha. Hrebienkové sponky by mali byť rovnomerne nasadené po obidvoch stranách.

KROK 4

Hotovo! Prvý pás vlasov je nasadený. Teraz si môžete skontrolovať či sú spoje dostatočne pevné.

KROK 5

Za pomoci prstov alebo hrebeňa spuste ďalšiu časť svojich vlasov na už pripevnený pás clip-in vlasov. Vrchné vlasy zopnite sponou. Pripravte si najširší pás vlasov – 21 cm so štyrmi sponkami. Sponky pootvárajte. Opäť zapínajte sponky postupne, od prvej až po poslednú. Urobte kontrolu spojov ak sú spoje dostatočne pevné, spuste ďalšiu časť svojich vlasov na už pripevnený pás clip-in vlasov.

KROK 6

Vezmite si 15 cm pás clip-in vlasov. Pripnite ho rovnakým spôsobom ako predchádzajúce pásy vlasov.

KROK 7

Môžete sa pustiť do nasadzovania bočných pásov. Pripravte si 9 cm pás vlasov s dvoma sponkami. Spustite si dostatočnú časť vlasov nad uchom. Pás vlasov môžete pripevniť.

KROK 8

Opäť spuste pás vlastných vlasov na už pripevnený príčesok, pripravte si 5 cm pás clip-in vlasov s jednou sponkou. Sponku otvorte, pás vlasov môžete pripevniť. Krok 7 a 8 opakujte na druhej strane hlavy.

KROK 9

Zopnuté vlasy už môžete rozpustiť. Ak už máte všetky pásy vlasov nasadené, môžete urobiť kompletnú kontrolu. Dôkladne vlasy rozčešte, aby clip-in vlasy čo najlepšie splynuli s Vašimi vlastnými vlasmi. Urobte opäť kompletnú kontrolu. Vrchnú časť vlasov môžete natupírovať a účes prelakovať lakom na vlasy.

 

Ak je to potrebné, clip-in vlasy si môžete taktiež zastrihnúť na tzv. postupku. Najmä ak sú Vaše vlasy kratšie. Vlasy tak lepšie splynú s Vašimi vlasmi a výsledný efekt je bez chybičky.

Večer je potrebné clip-in vlasy odopnúť. Sponky postupne pootvárajte a nechajte pásy vlasov opatrne skĺznuť dole. Neťahajte ich dole nasilu, aby nedošlo k poškodeniu príčeska a Vašich vlastných vlasov.

 

Facebook

 

© Copyright 2010-2021. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

 

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk