Nenašli ste svoje Clip-In vlasy, alebo ich práve nemáme skladom? Práve naskladujeme nové vlásky na ktoré sa môžete tešiť.
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Časté otázky

Často kladené otázky

 

 

1. Čo sú to clip-in vlasy?

2. Kedy mi clip-in vlasy prídu?

3. Ako sa clip-in vlasy nasadzujú?

4. Môžem clip-in vlasy fúkať, žehliť, natáčať, kulmovať alebo zafarbiť?

5. Môžem vlasy zastrihnúť?

6. Aká musí byť minimálna dĺžka mojich vlasov?

7. Musím clip-in príčesky odopnúť pred spaním a kúpaním?

8. Ako sa mám starať o ľudské príčesky? Musím používať špeciálne prípravky?

9. Viete mi pomôcť s výberom odtieňa?

10. Čo ak mi nebude vyhovovať odtieň zakúpených vlasov?

 

1. Čo sú to clip-in vlasy?

Clip-in vlasy slúžia na predĺženie vašich vlasov. Je to najjednoduchší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob predlžovania vlasov. Táto metóda predlžovania vlasov je zároveň najšetrnejšou metódou predlžovania voči vašim vlastným vlasom. Clip-in je systém vlasov zakončených sponkami, ktoré sa pripínajú na vaše vlastné vlasy. Pripnutie clip-in príčesku zvládne každá z vás sama doma. Vlasy si k vašim vlasom jednoducho ráno pripnete a večer zopnete. Vaše vlasy tak budú dlhšie, hustejšie alebo premelírované.  [Späť na začiatok]

 

2. Kedy mi clip-in vlasy prídu?

Takmer všetky odtiene clip-in vlasov máme skladom.

Tovar, ktorý máme v našom sklade (tento tovar je označený "skladom ÁNO") expedujeme do 24 hodín, následne vám bude doručený nasledujúci pracovný deň.

Dodacia doba na tovar, ktorý nemáme skladom (tento tovar je označený "nie je skladom") je 1 až 14 dní.

[Späť na začiatok]

 

3. Ako sa clip-in vlasy nasadzujú?

Pripínanie clip-in vlasov je veľmi jednoduché. Pripnutie clip-in vlasov zvládne každá žena v pohodlí domova za niekoľko minút.

Clip-in vlasy pripnete na svoje vlasy pomocou sponiek pod svoje vlasy. Sponky sú potiahnuté silikónovým prúžkom, ktorý bráni zošmyknutiu príčeska. Po upnutí príčesok clip-in jednoducho prekryjete vašimi vlasmi. Správny postup klasického nasadzovania clip-in vlasov nájdete v článku Ako nasadiť clip-in vlasy.

[Späť na začiatok]

 

4. Môžem clip-in vlasy fúkať, žehliť, natáčať,kulmovať alebo zafarbiť?

Áno, pretože v našom obchode predávame len 100% ľudské vlasy. Clip-in vlasy môžete chemicky a tepelne upravovať. Pred akoukoľvek tepelnou úpravou použite oleje a termo mlieka. Vlasy môžete žehliť, natáčať, kulmovať a taktiež farbiť. Pri farbení odporúčame používať kvalitné a šetrné farby na vlasy. Vyhýbajte sa agresívnym farbám. Odporúčame používať šetrné farby alebo tónovací šampón.

Viac sa dočítate v článku Starostlivosť o clip-in vlasy.

[Späť na začiatok]

 

5. Môžem vlasy zastrihnúť?

Áno, clip-in vlasy môžete podľa potreby zastrihnúť. Ale pozor! Opäť vám už nenarastú. Postupné zostrihanie vlasov neuškodí. Najmä ak sú vaše vlasy kratšie. Vlasy tak lepšie splynú s vašimi vlasmi a výsledný efekt je bez chybičky. Po čase odporúčame končeky vlasov trochu zastrihnúť. Vlasy budú pôsobiť zdravším dojmom.

[Späť na začiatok]

 

6. Aká musí byť minimálna dĺžka mojich vlasov?

Minimálna dĺžka vašich vlasov by mala byť aspoň 10 cm, aby sa clip in vlasy pekne prekryli a taktiež, aby clip in príčesky pekne splynuli s vašimi vlastnými vlasmi. [Späť na začiatok]

 

7. Musím clip-in príčesky odopnúť pred spaním a kúpaním?

Rozhodne to odporúčame. Clip in vlasy pred spaním a kúpaním odopínajte, aby zbytočne nedochádzalo k ich zamotávaniu a ničeniu. [Späť na začiatok]

 

8. Ako sa mám starať o ľudské príčesky? Musím používať špeciálne prípravky?

Ako už viete, clip-in vlasy sú ľudské pramene vlasov na sponkách. Ide o prírodné ľudské vlasy, ktoré sú odstrihnuté (teda mŕtve), preto nedostávajú prirodzenú výživu od korienkov. Všetka starostlivosť, ktorú im venujete sa odrazí na ich kvalite a životnosti.

Tak ako vlastné vlasy, tak i ľudské príčesky je potrebné umývať. Clip-in vlasy však nepotrebujú tak časté umývanie ako naše vlastné vlasy. Predsa sa odopínajú, tak ich nemáte na hlave stále. Záleží len na vás ako často ich chcete umývať. Pri častom nosení ich postačí umývať 2-krát do mesiaca. Na vlasy používajte prípravky bohaté na vitamíny, s vysokou výživovou a regeneračnou zložkou.

Okrem šampónu a kondicionéru môžete z času na čas dopriať vlasom hlbšiu starostlivosť v podobe vlasovej masky. Ak by sa vám zdali byť končeky vlasov vysušené, použite sérum na suché končeky vlasov. Pred akoukoľvek tepelnou úpravou použite oleje a termo mlieka.Prípravky na vlasy môžete kúpiť v drogérii, lekárni alebo v kaderníckych salónoch.

Viac sa dočítate v článku Starostlivosť o clip-in vlasy.

[Späť na začiatok]

 

9. Viete mi pomôcť s výberom odtieňa?

Áno. Chápeme, že nie je jednoduché vybrať si odtieň z jedného obrázka. V prípade, že si neviete vybrať správny odtieň vlasov, pošlite nám e-mail na clipin@clipinvlasy.sks fotkou vašich vlasov. Doporučíme vám ten najvhodnejší odtieň. Prípadne nám zašlite pramienok vašich vlasov, pred zaslaním nás vopred informujte.

Viac sa dočítate v článku Potrebujete pomoc s výberom?

[Späť na začiatok]

 

10. Čo ak mi nebude vyhovovať odtieň zakúpených vlasov?

V prípade, že vám farba nesadne, radi vám ju vymeníme. Výmena vlasov je bez poplatku.

[Späť na začiatok]Facebook

VÝHODY
  • Doručenie do 24 hod.
  • Bezplatná výmena
  • 14 dní na vrátenie tovaru
GARANCIE

      

 

KONTAKT
Logo
ClipinVlasy.sk
© Copyright 2010-2022. Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov bez súhlasu majiteľa je zakázané.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk